en
pl

Program spotkań  w Salonie Autorskim
Paw. 7 parter, Strefa VIP

 

Piątek 1 marca

Godzina

Temat

Organizator

13.00-14.30

Spotkanie  z fotografem i reporterem Filipem Springerem – prowadzenie: dziennikarz i publicysta Kamil Bałuk

Wydawnictwo Miejskie Posnania, Skład Kulturalny, PTWK

 

14.30-15.30

Spotkanie z grafikiem i ilustratorem Piotrem Sochą – prowadzenie: krytyk sztuki i publicysta Sebastian Frąckiewicz

Wydawnictwo Miejskie Posnania, PTWK

 

15:30-16:30

Spotkania z autorami Mira Białkowska, Małgorzata Urszula Laska, Magdalena Ludwiczak, Katarzyna Janus

tytuł: Romantycznie i kryminalnie

 

Wydawnictwo Literackie Białe Pióro

 

Sobota 2 marca

 

10.30-12.00

Spotkanie z autorką reportaży Iloną Wiśniewską – prowadzenie: dziennikarz i reporter Włodzimierz Nowak

Wydawnictwo Miejskie Posnania, Skład Kulturalny, PTWK

 

12.00-13.30

Spotkanie  z pisarzem i publicystą Marcinem Szczygielskim – prowadzenie: popularyzatorka i promotorka literatury Maria Krzyślak-Kandziora

Wydawnictwo Miejskie Posnania, Skład Kulturalny, PTWK

 

13.30-15.00

Spotkanie z pisarzem i tłumaczem Jakubem Małeckim – prowadzenie: dziennikarka i publicystka Marta Kowerko-Urbańczyk

Wydawnictwo Miejskie Posnania, Skład Kulturalny, PTWK

 

15:00-16:00

wydarzenie: „Kierunek: Północ!”

Dr Przemysław Czarnecki poprowadzi spotkanie z Natalią Kołaczek, autorką książki „I cóż, że o Szwecji” oraz Maciejem Brenczem, autorem książki „Farerskie kadry. Wyspy, gdzie owce mówią dobranoc”.

Wydawnictwo Poznańskie

 

 

 

 

16:00-17:00

Spotkanie z pisarzem Grzegorzem Kalinowskim

Agencja Wydawniczo-Reklamowa SKARPA WARSZAWSKA

Niedziela 3 marca

10:30-11:30

Mira Białkowska, Magdalena Ludwiczak, Jolanta Bartoś, Katarzyna Janus)

tytuł: Romantycznie i kryminalnie

prowadzenie: Adrianna Ludwiczak - działacz kulturalny

Wydawnictwo Literackie Białe Pióro

 

11.30-13.00

Spotkanie graficzką i ilustratorką Elżbietą Kidacką – prowadzenie: dziennikarka i publicystka  Grażyna Wrońska

PTWK, Wydawnictwo Miejskie Posnania

 

13.00-14.00

Spotkanie autorskie z Aleksandrem R. Michalakiem - naukowcem, wykładowcą, badaczem historii i religii Bliskiego Wschodu – prowadzenie: dziennikarz Tomasz Nowak

Wydawnictwo REPLIKA

14.00-15.00

8 lat wojennej miłości. „Listy do Wandy” – od Borysławia do Mielca. Udział wezmą, syn bohaterów książki i współautorzy: Marzena Woronow i Piotr Dobrołęcki

Wydawnictwo BELLONA

 

Program spotkań 
z autorami na stoiskach wystawców
Paw. 7

 

 

Piątek 1.03

 

Godzina

Autor

Wydawnictwo

Pawilon 7
stoisko nr

cały dzień

Agnieszka Kazała

Wydawnictwo Literackie Białe Pióro

6

dla dzieci

cały dzień

Mira Białkowska

Wydawnictwo Literackie Białe Pióro

6

dla dzieci /dorośli

cały dzień

Justyna Stefańczyk

Dzika Małpa

53

dla dzieci

cały dzień

Thomas Arnold

Wydawnictwo Vectra

23

 

11:00-13:00

Magdalena Ludwiczak

Wydawnictwo Literackie Białe Pióro

6

 

11:30-12:00

Magdalena Podbylska

Wydawnictwo BIS

50

dla dzieci

11:45-12:15

Joanna Wachowiak

Wydawnictwo BIS

50

dla dzieci

12:30

Agnieszka Tyszka

Akapit Press

62

 

12:30-13:30

Eminia Dziubak

Wydawnictwo EZOP

35

 

13:00-14:00

Izabella Klebańska

Wydawnictwo Literatura

32

dla dzieci

14:00-15:00

Agnieszka Tyszka

Wydawnictwo NASZA KSIĘGARNIA

45

dla dzieci

14:30-15:30

Filip Springer

Skłąd Kulturalny

28

 

15:00 – 16:00

Bartłomiej Marcinkowski

Wydawnictwo Miejskie Posnania

36

 

15:00-16:00

Bohdan Butenko

Akapit Press

62

 

15:30-16:30

Piotr Socha

Wydawnictwo Dwie Siostry

34

dla dzieci

16:00-17:00

Jolanta Barthel

Wydawnictwo Psychoskok

58

 

17.00–17.40

sir Dermot Turing

DW REBIS

65

 

Sobota 2.03

 

cały dzień

Agnieszka Kazała

Wydawnictwo Literackie Białe Pióro

6

dla dzieci

cały dzień

Mira Białkowska

Wydawnictwo Literackie Białe Pióro

6

dla dzieci /dorośli

cały dzień

Elżbieta Stępień

Wydawnictwo Literackie Białe Pióro

6

dla dzieci

cały dzień

Justyna Stefańczyk

Dzika Małpa

53

dla dzieci

cały dzień

Thomas Arnold

Wydawnictwo Vectra

23

 

10:00-12:00

Wanda Szymanowska

Wydawnictwo Literackie Białe Pióro

6

dla dzieci /dorośli

10:00-13:00

Jolanta Bartoś

Wydawnictwo Literackie Białe Pióro

6

 

10:00-13:00

Katarzyna Janus

Wydawnictwo Literackie Białe Pióro

6

 

10:30-11:00

Aleksandra Struska-Musiał

Wydawnictwo BIS

50

dla dzieci

11:00

Dorota Wojciechowska-Danek

POŁAWIACZE PEREŁ/ Świadomi Wydawcy

54

dla dzieci

11:00

Wojciech Widłak

Media Rodzina

31

dla dzieci

11:00-11:45

Magdalena Podbylska

Wydawnictwo BIS

50

 

11:00 - 12:00

Krzysztof Deszczyński

Wydawnictwo Miejskie Posnania

36

 

11:00-13:00

Sylwia Błach

Tu się czyta/ Albus

39

 

11:00-13:00

KrzysztoF Zięba

MULTICO Oficyna Wydawnicza

24

dla dzieci

11:00-13:00

Magdalena Ludwiczak

Wydawnictwo Literackie Białe Pióro

6

 

11:00

Ewa Formella

Wydawnictwo Replika

83

 

12:00

Hanna Greń

Wydawnictwo Replika

83

 

12:00

Emilia Kiereś

Akapit Press

62

dla dzieci

12:00

Marcin Mortka

Czytam.pl

60

 

12:00-12:45

Magdalena Knedler

Wydawnictwo JanKa

54

 

12:00-12:45

Joanna Wachowiak

Wydawnictwo BIS

50

dla dzieci

12:00-13:00

Ilona Wiśniewska

Skład Kulturalny

28

 

12:00-13:00

Włodzimierz Nowak

Skład Kulturalny

28

 

12:00-13:00

Bohdan Butenko i Paweł Beręsewicz

Wydawnictwo Literatura

32

dla dzieci

12:00-13:00

Wojciech Widłak

Wydawnictwo NASZA KSIĘGARNIA

45

dla dzieci

12:00-13:00

Karolina Kozioł

Wydawnictwo Psychoskok

58

 

12.00-13.00

Agata Przybyłek

Wydawnictwo Poznańskie

68

 

12:00-13:45

Artur Urbanowicz

In Rock

55

 

12:30

Anita Głowińska

Media Rodzina

31

dla dzieci

12:45-13:30

Joanna Bartoń

Wydawnictwo JanKa

54

 

13:00

Edyta Świętek

Wydawnictwo Replika

83

 

13:00-13:45

Ewa Stokłosa

Wydawnictwo BIS  sp z o.o.

50

dla dzieci

13:00 – 14:00

Kasia Kozłowska

Wydawnictwo NASZA KSIĘGARNIA

45

dla dzieci

13:00 – 14:00

Jagoda Ignaczak

Wydawnictwo Miejskie Posnania

36

 

13:00-15:00

Dr Andrzej Kruszewicz

MULTICO Oficyna Wydawnicza

24

dla dzieci

13:00-14:00

Joanna Wachowiak

Wydawnictwo Literatura

32

dla dzieci

13:30 -14:15

Wojciech Pieniążek

Wydawnictwo JanKa

54

 

13:30 -14:30

Marcin Szczygielski

Skład Kulturalny

28

 

14:00

Ewa Karwan-Jastrzębska

Akapit Press

62

dla dzieci

14:00

Karolina Grabarczyk i Nika Jaworowska-Duchlińska

Media Rodzina

31

dla dzieci

14:00

Tomasz Gawędzki

Wydawnictwo ARENA

67

 

14:00-14:45

Aleksandra Struska-Musiał

Wydawnictwo BIS

50

dla dzieci

13.00-14.00

Anna Kasiuk

Wydawnictwo Poznańskie

68

 

14.00-15.00

Adam Faber

Wydawnictwo Poznańskie

68

 

14.00-15.00

Joanna Bartosik

Skład Kulturalny

28

dla dzieci

14:00-15:00

Barbara Stenka

Wydawnictwo Literatura

32

dla dzieci

14:00-15.30

Piotr Świątkowski

In Rock

55

 

14:00-17:00

Jolanta Bartoś

Wydawnictwo Literackie Białe Pióro

6

 

14:00-17:00

Katarzyna Janus

Wydawnictwo Literackie Białe Pióro

6

 

14:15-15:00

Grzegorz Kopiec

Wydawnictwo JanKa

54

 

15:00

Magdalena Kawka i Małgorzata Hayles

Wydawnictwo Replika

83

 

15-15:30

Barbara Stenka

Wydawnictwo BIS

50

dla dzieci

15.00-16.00

Jakub Małecki

Skład Kulturalny

28

 

15.00-16.00

Paulina Hendel

Wydawnictwo Poznańskie

68

 

16.00-17.00

Natalia Kołaczek i Maciej Brencz

Wydawnictwo Poznańskie

68

 

16.00-17.00

Magdalena Kicińska

Skład Kulturalny

28

 

15:00-16:00

prof. Ryszard Wryk

Wydawnictwo Miejskie Posnania

36

 

15:00-17:00

Izabela Dziekańska

MULTICO Oficyna Wydawnicza

24

dla dzieci

16.00-17.00

Małgorzata Rogala

Wydawnictwo Poznańskie

68

 

16:00-17:00

Lidia Tasarz

Wydawnictwo Psychoskok

58

 

16:00

Norbert Tkacz

Wydawnictwo ARENA

67

 

Niedziela 3.03

 

cały dzień

Agnieszka Kazała

Wydawnictwo Literackie Białe Pióro

6

dla dzieci

cały dzień

Mira Białkowska

Wydawnictwo Literackie Białe Pióro

6

dla dzieci /dorośli

cały dzień

Justyna Stefańczyk

Dzika Małpa

53

dla dzieci

cały dzień

Thomas Arnold

Wydawnictwo Vectra

23

 

10:00-11:00

Jolanta Bartoś

Wydawnictwo Literackie Białe Pióro

6

 

10:00-11:00

Katarzyna Janus

Wydawnictwo Literackie Białe Pióro

6

 

10:00-12:00

Elżbieta Stępień

Wydawnictwo Literackie Białe Pióro

6

dla dzieci

11.00-12.00

Ryszard Ćwirlej

Wydawnictwo Poznańskie

68

 

11:00-13:00

Magdalena Ludwiczak

Wydawnictwo Literackie Białe Pióro

6

dla dzieci /dorośli

11:00-13:00

Dr Andrzej Kruszewicz

MULTICO Oficyna Wydawnicza

24

dla dzieci

11:00

Leszek Adamczewski

Wydawnictwo Replika

83

 

12:00

Aleksander R. Michalak

Wydawnictwo Replika

83

 

12.00-13.00

Michał Larek

Wydawnictwo Poznańskie

68

 

12:00-13:00

Katarzyna Ryrych

Wydawnictwo Literatura

32

dla dzieci

12:00-13:00

Witold Tkaczyk i Tomasz Tomaszewski

Wydawnictwo Miejskie Posnania

36

 

12:00-13:00

Edward Lutczyn

Wydawnictwo BIS  sp z o.o.

50

dla dzieci

13:00

Joanna Kmieć

Akapit Press

62

 

13:00

Witold Tkaczyk i Tomasz Tomaszewski

Media Rodzina

31

 

13.00-14.00

Robert Małecki

Wydawnictwo Poznańskie

68

 

13:00-14:00

Anka Mrówczyńska

Wydawnictwo Psychoskok

58

 

14.00-15.00

Piotr Bojarski

Wydawnictwo Poznańskie

68

 

14:00:15:00

Dominika Czerniak-Chojnacka

Wydawnictwo Dwie Siostry

34

dla dzieci

14:00-15:00

Ina Rybarczyk

DW REBIS

65

 

14:00-16:00

Jolanta Bartoś

Wydawnictwo Literackie Białe Pióro

6

 

14:00-16:00

Katarzyna Janus

Wydawnictwo Literackie Białe Pióro

6

 

14:30-15:30

Siergiej Lebiediew

Świadomi Wydawcy

54