en
pl
home

Pracuj z nami przy COP24!

Szukamy współpracowników z Katowic i aglomeracji śląskiej do pracy przy obsłudze konferencji klimatycznej COP24. Jeśli znasz język angielski w stopniu komunikatywnym i chcesz zyskać doświadczenie przy dużym, międzynarodowym projekcie – czekamy być może na Ciebie!

więcej

Golden Marketing Conference - nowy wymiar marketingu

Już 14-15 listopada w Katowicach odbędzie się najbardziej wyczekiwane wydarzenie marketingowe tej jesieni w Polsce.

więcej

Na targach tłoczno od atrakcji

Mundial trwa, a wraz z nim poznańska Strefa Kibica na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz towarzyszące jej Lato na Targach. Jakie atrakcje czekają poznaniaków w najbliższych dniach? Turniej piłkarski, turniej siatkówki plażowej, warsztaty i porady dla zdrowia, wypożyczalnia sprzętu sportowego, kino plenerowe – dla każdego coś miłego.

więcej

Czytaj on-line Poznański Magazyn Targowy

Zapraszamy do lektury kolejnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi i wydarzenia, przedstawiamy Halę Arena, która dołączyła do grona obiektów zarządzanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. A ponadto…

więcej

Global Exhibitions Day po raz trzeci!

6 czerwca już po raz trzeci branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji zapraszamy na krótką wyprawę po Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wszystkiego dobrego dla całej naszej targowej społeczności!

więcej

Poznańskie Targi Książki PEGAZIK i 22. Targi Książki Naukowej i Popularnonaukowej już za nami.

Poznańskie Targi Książki PEGAZIK, 22. Targi Książki Naukowej i Popularnonaukowej oraz XXII Tragi Edukacyjne już za nami. W dniach 23-25 marca 2018 r. odwiedziło nas 37 200 osób.

więcej

Tłumne otwarcie XVII Poznańskich Targów Książki PEGAZIK 2018

23 marca 2018, godzina 10.00. Bramki wejściowe zostają otwarte, a na terenie pawilonu nr 1 na Międzynarodowych Targach Poznańskich pojawiają się pierwsi goście. A raczej tysiące gości. Tak zaczął się pierwszy z trzech dni Pegazika.

więcej

Wystawy

Książka zachwyca nie tylko słowem, ale też ilustracją. Czasem sama okładka sprawia, że chcemy sięgnąć po konkretną lekturę. Nic dziwnego - pracują nad tym najlepsi artyści. Ich prace będziecie mogli zobaczyć w ten weekend także na targach PEGAZIK!

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact