en
pl
home

Zostań gwiazdą #GED17!

7 czerwca już po raz drugi branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę, dzięki której każdy może stworzyć wyjątkową okładkę prasową z własnym zdjęciem!

więcej

Czytaj on-line Poznański Magazyn Targowy

Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce odmieniony Poznański Magazyn Targowy. Zapraszamy do lektury zarówno wersji papierowej, jaki i on-line. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi branży budowlanej i meblarskiej i zapowiadamy najciekawsze wydarzenia kolejnych miesięcy. A ponadto…

więcej

3 dni atrakcji i ponad 32 tys. gości. Przeżyjmy to jeszcze raz! (Galeria zdjęć)

XVI Targi Książki dla Dzieci, Młodzieży i Rodziców wraz z XXI Targami Edukacyjnymi oraz 21. Targami Książki Naukowej i Popularnonaukowej zakończyły się wielkim sukcesem. 24-26 marca 2017 r. odwiedziło nas 32 800 osób.

więcej

Poznaj laureatów Pegazika 2017!

Statuetka Pegazika, poczynając od 2005 roku towarzyszy Poznańskim Spotkaniom Targowym – Książka dla Dzieci, Młodzieży i Rodziców. Tradycyjnie to prestiżowe wyróżnienie przyznano w dwóch kategoriach – Twórca oraz Przyjaciel książki dla dzieci i młodzieży.

więcej

Ostatni dzień Targów Książki to ostatnia szansa na super atrakcje - poznaj je wszystkie!

Warsztaty, spotkania autorskie, pokazy i występy, a od Wydawnictwa Naukowego UAM - wyjątkowe stacje sensoryczne. Poznaj szczegóły niedzielnego programu!

więcej

I dzień targów za nami - zobacz jak było!

Słoneczna pogoda, setki atrakcji i najznakomitsze nazwiska dziecięcej literatury sprzyjały dobrym nastrojom. Tych na I dniu Targów Książki dla Dzieci, Młodzieży i Rodziców nie brakowało!

więcej

Dziecko i Kultura - zaproszenie do dyskusji

Dziecko jako adresat-odbiorca; rola książki i czytelnictwa; rola rodziny i środowiska; zagrożenia płynące ze strony współczesnej technologii (komputer, tablet, smartfon); terapia sztuką - to tylko kilka z tematów, które zostaną poruszone podczas debaty panelowej "Dziecko i Kultura".

więcej

Małgorzata Musierowicz już jutro na Targach!

Już 24 marca w piątek o godzinie 11.30, na stoisku wydawnictwa Akapit Press zawita znana wszystkim autorka i ilustratorka Małgorzata Musierowicz.

więcej