Aktualności
07.05.2015
Prezydent Bronisław Komorowski 6 maja na Targach Poznańskich wręczył Nagrody Gospodarcze pięciu najlepszym polskim firmom. Kim są zdobywcy tej prestiżowej nagrody? Jak się pracuje na taki sukces? Zapraszamy do obejrzenia wywiadów z laureatami!

[ więcej ]


07.05.2015
Poznaliśmy laureatów XIII edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. W środę 6 maja Prezydent RP Bronisław Komorowski w Sali Ziemi wręczył statuetki najlepszym polskim przedsiębiorstwom.

[ więcej ]


07.05.2015
Prezydent Bronisław Komorowski 6 maja w Sali Ziemi Międzynarodowych Targów Poznańskich wręczył Nagrody Gospodarcze Prezydenta RP. Przed uroczystością znalazł czas, aby zwiedzić targi Intermasz.

[ więcej ]


Archiwum

.

Rozmowy podczas spotkań z książką

Jan Karol Ławicki z wydawnictwa Nasza Księgarnia o Targach Książki w Poznaniu, sytuacji na rynku literatury dziecięcej i młodzieżowej, a także o tym, czy powieści w wersji elektronicznej są zagrożeniem dla książki papierowej.Prof. Joanna Papuzińska - Zanim przyprowadzicie dzieci do książki, przyprowadźcie książkę do dzieci Autorka bajek i wierszy dla dzieci, profesor Joanna Papuzińska o tym, jak ważne jest, aby książka towarzyszyła dzieciom przez cały czas.

Media Rodzina - Książka dla dzieci trzyma się mocno O sytuacji na rynku literatury młodzieżowej i dziecięcej mówi Eliza Wandtke z wydawnictwa Media Rodzina.

[ Wstecz ]

W tym samym czasie
Usługi