Aktualności
06.07.2015
„Pan Kuleczka” i „Wesoły Ryjek” – w najbliższą środę wszyscy, którzy pojawią się na targowej plaży będą mogli poznać przygody sympatycznych bohaterów książek wydawanych przez wyd. Media Rodzina. Poza tam tarzanie się w piasku, zajęcia plastyczne, kaczy anioł z piasku wiele, wiele więcej! Zapraszamy wszystkie dzieci w godz. 12 – 14. Wstęp oczywiście wolny!

[ więcej ]


24.06.2015
Media Rodzina to wydawca książek dla dzieci, młodzieży, tytułów psychologicznych, poradników dla rodziców oraz audiobooków i innych. Do tej pory wydawnictwo opublikowało ponad pięćset tytułów. W 2012 roku obchodziło jubileusz 20-lecia.

[ więcej ]


23.06.2015
Do 24 czerwca 2015 r. dyrektorzy szkół mogą wnioskować do organów prowadzących o pieniądze w ramach programu rządowego „Książki naszych marzeń”. Program umożliwia zakup książek do bibliotek szkolnych w celu promocji czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz rozwijania ich kompetencji i zainteresowań czytelniczych.

[ więcej ]


Archiwum

.

Rozmowy podczas spotkań z książką

Jan Karol Ławicki z wydawnictwa Nasza Księgarnia o Targach Książki w Poznaniu, sytuacji na rynku literatury dziecięcej i młodzieżowej, a także o tym, czy powieści w wersji elektronicznej są zagrożeniem dla książki papierowej.Prof. Joanna Papuzińska - Zanim przyprowadzicie dzieci do książki, przyprowadźcie książkę do dzieci Autorka bajek i wierszy dla dzieci, profesor Joanna Papuzińska o tym, jak ważne jest, aby książka towarzyszyła dzieciom przez cały czas.

Media Rodzina - Książka dla dzieci trzyma się mocno O sytuacji na rynku literatury młodzieżowej i dziecięcej mówi Eliza Wandtke z wydawnictwa Media Rodzina.

[ Wstecz ]

W tym samym czasie
Usługi