Aktualności
21.04.2015
Poleko, Komtechnika, Gmina i Dworzec – znane branży imprezy targowe w zeszłym roku odbyły się po raz ostatni w starej formule. W wyniku rebrandingu nastąpiło połączenie kwartetu targów w jedno wydarzenie – Międzynarodowe Targi Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych POL-ECO-SYSTEM (27-30 października 2015 r.). Co niosą ze sobą te zmiany?

[ więcej ]


20.04.2015
Już 6 maja, na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich, rozpocznie się jedno z najbardziej spektakularnych wydarzeń - targi maszyn i sprzętu specjalistycznego INTERMASZ!

[ więcej ]


03.04.2015
Z okazji świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć wszystkim naszym wystawcom, klientom i gościom najserdeczniejsze życzenia wyjątkowych, ciepłych i pełnych radości chwil spędzonych w gronie rodziny oraz przyjaciół. Niech będzie to dla Państwa czas relaksu i odpoczynku - wbrew pogodzie za oknem – pełen prawdziwie wiosennej atmosfery!

[ więcej ]


Archiwum

.

Rozmowy podczas spotkań z książką

Jan Karol Ławicki z wydawnictwa Nasza Księgarnia o Targach Książki w Poznaniu, sytuacji na rynku literatury dziecięcej i młodzieżowej, a także o tym, czy powieści w wersji elektronicznej są zagrożeniem dla książki papierowej.Prof. Joanna Papuzińska - Zanim przyprowadzicie dzieci do książki, przyprowadźcie książkę do dzieci Autorka bajek i wierszy dla dzieci, profesor Joanna Papuzińska o tym, jak ważne jest, aby książka towarzyszyła dzieciom przez cały czas.

Media Rodzina - Książka dla dzieci trzyma się mocno O sytuacji na rynku literatury młodzieżowej i dziecięcej mówi Eliza Wandtke z wydawnictwa Media Rodzina.

[ Wstecz ]

W tym samym czasie
Usługi